Suvi sellel aastal ei ole kindlasti see sama nagu on olnud eelnevad suved. Aga me usume, et suvi saab olla ka sama imeline, veetes aega rohkem kodudes, koos oma lähedastega. Sellepärast oleme pannud kokku listi 17 tegevusest, mida saab teha kodudes, tekitades imelise suve tunde, ükskõik kus olles!1. MINGE LUKSUSLIKULE PIKNIKULE MERE ÄÄRES  

Eestlased armastavad värskes õhus aega veeta ning on tõestatud, et õues maitseb toit paremini! Muutke piknik sellel aastal millekski eriti luksuslikuks, kattes piknikulauad nagu kataksite oma söögilaua. Pakkige oma piknikukorv ehtsate sööginõude ja söögiriistadega ning üllatage oma sõpru ja lähedasi meeldiva söögikogemusega värskes õhus!

Woods kollektsioon on loodud just neile, kes armastavad klassikalist stiili sööginõude osas. Woods võtab oma koha ainulaadsetel laudadel ning on loodud vanadest Inglise taldrikutest inspireerituna neile, kes soovivad tuua looduse ja nostalgilise maaelu oma söögilauda. Paabulinnu kompositsioon ja antrasiit värv on minimalistliku ja klassikalise stiili asendamatu osa. Kujutatud mustrid ei jäta kedagi külmaks.

2. VALMISTA ISE VÄRSKE SUVEKOKTEIL ✔

Valmista üks värskendav kokteil, mida on alati hea laualt haarata. Tuleta meelde kõik retseptid, mida õppisid kunagi Ülikooli kõrvalt restoranis või baaris töötades tegema. Kasuta värskeid marju ja kuhjaga jääd!3. VALMISTA ISE LIMONAADI  ✔

Mitte miski ei ületa enda tehtud limonaadi. Siin on ühe kiiresti valmiva limonaadi retsept
1l limonaadi kohta vajate:
2 sidrunit

3 supilusikatäit suhkrut
800ml külma vett
jääd
kaunista sidruniviilude, maasikate ja piparmündiga


4. TULETAGE MEELDE OMA LAPSEPÕLVE JA PANGE AEDA PÜSTI ENDA EHITATUD TELK

Taaselustage oma lapsepõlv! Muutke oma aed luksuslikuks ja hubaseks kindluseks, millel on istmepadjad, tekstiil ja tekid, et veeta romantiline öö tähtede all väljas. 

5. KORRASTA OMA RÕDU VÕI AEDA NING MUUDA SEE ENDA JAOKS PARADIISIKS ✔

Miks mitte muuta oma rõdu või aed paradiisiks, kus on mõnus olla kõigil Sinu pereliikmetel? Õigete taimede, pottide, istmepatjade ja tekkidega on võimalik muuta palju.
6. MINE ÕHTUSELE UJUMISRINGILE! (VÕI SKINNY DIPILE KUI OLED JULGE) ✔


8. TEE ISE JÄÄTIST  ✔

Luba endale üks tõeliselt hea isetehtud jäätis!  Tervisliku jäätise valmistamiseks kasutage külmutatud puuvilju ja jogurtit!

9. PRESSI KORJATUD SUVELILLED RAAMTU VAHELE NING KUIVATA JA PANE SEEJÄREL RAAMI ✔

Säilitage suve kõige ilusam osa oma kodudes, pannes korjatud lilled raamatu vahele kuivama. Pärast seda raamige lilled :)10. MEISTERDAGE JAANIPÄEVAKS LILLEDEST PÄRG! ✔

Teatavasti peaks korjama seitse erinevat lille, seitsmelt erinevalt põllult ning hüppama üle seitsme aia, et need lilled kätte saada. Öösel pane lilled padja alla ja unista kellestki, kellega soovite abielluda.
11. VALMISTAGE ISE KODUS LUKSUSLIK HOTELLI HOMMIKUSÖÖK ✔

Isegi kui te ei saa kogeda seda luksust sellel suvel, et kõndida hotelli hommikusöögile, siis saate seda teha ka vabalt oma kodus! Kindlasti valmib see palju tervislikumalt ja kasutades oma sööginõusid. Valmistage maitsev hommikusöök oma armsale ja serveerige ilusatele serveerimistaldrikutele.

12. VÕTKE AEG MAHA JA LUGEGE RAAMATUT ✔

Hea raamat ja üks mõnus roheline tee mõjub alati lõõgastavalt12. KOKAKE VÄLIKÖÖGIS ✔

Grilli juurest ei puudu kindlasti üks isetehtud suvine värske salat!

13. KORJAKE MARJU KOOS LASTEGA  ✔14. MINE SAUNA ✔

...JA PÄRAST HÜPPA KÜLMA JÄRVE. MMMM...


15. ÄRKA HOMMIKUL VARA ÜLESSE JA VAATA PÄIKESETÕUSU  ✔16. PROOVI KÜPSETADA MIDAGI MIDA OLED AMMU TEHA TAHTNUD ✔17. MINE UJUMA ENNE  HOMMIKUKOHVI


Filtreeri postitusi

Inspireerivad ideed jõululaua katmiseks ja kaunistamiseks

Kas jõulumeeleolu juba kimbutab? Meid igatahes küll!
Kuidas luua see unustamatu hetk jõululauas koos kallite inimeste või sõprade seltsis?
 Inspireerime teid mõningate ideedega, kuidas katta ja kaunistada jõululaud sellel aastal.

Loe lisaks