Meie e-poes on kauba eest tasumine kiire & lihtne

Porceland veebipood võimaldab järgnevaid makseviise:

Pangalingi kaudu – tellimuse eest tasumiseks on võimalik kasutada pangalinki. Klikates pangalingile, suunab see valitud internetipanka: Swedbank, SEB. Sisestades kasutajatunnuse ja paroolid siseneb Ostja oma internetipanka, kus on nähtav juba täidetud maksekorraldus. Maksekorralduses on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.porceland.ee veebileheküljelt ostetud toodete eest.

Ettemaksuarvega – kui tellimus on kinnitatud, siis saadetakse Ostja e-posti aadressile ettemaksuarve, mida on võimalik tasuda ülekandega ostjale sobiva panga kaudu.

Krediitkaardiga - peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Kõik Porceland.ee veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu  20%

Ostu vormistamisel sobiva panga valimisel suunatakse edasi Teie poolt valitud internetipanka, kus kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus tasumisele kuuluva summaga. Palun kinnitage makse ning vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Parukapood OÜ on teie isikuandmete vastutav töötleja. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ILE

Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust Porceland veebipoe  telefonil +372 55661884